Lanterna koppar

Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LANTERNA, koppar, 1900-tal, J. C Larsen Stockholm Österlånggatan 43, höjd ca 48 cm

Slitage, omgjord till lampa

415633

2016-10-26