Skulptur 1800-talets slut

Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets slut, med balansvikt, skuret och bemålat trä, i form av mansfigur med såg, polykromt bemålad, höjd ca 68 cm

Smärre skador

415640

2016-10-26