Sven Ljungberg träsnitt

Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt
Sven Ljungberg träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Portföljen "Fem ungdomar från minioritetsinstitutet i Kunming", signerad Sven Ljungberg, färgträsnitt, 206/260, i mapp, ca 49x43 cm

Mapp med slitage och påskrift

415650

2016-10-27