Sven Ljungberg träsnitt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Portföljen "Fem ungdomar från minioritetsinstitutet i Kunming", signerad Sven Ljungberg, färgträsnitt, 206/260, i mapp, ca 49x43 cm
Mapp med slitage och påskrift
415650
2016-10-27