Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, 17,7x12 cm, LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211

415663

2016-10-28