Sture Nilsson färglitografi La Coupol

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

STURE NILSSON, (född 1936): "La Cupol", färglitografi, signerad Sture Nilsson -73, nr 235/260, bladmått 100x70 cm

415664

2016-10-27