Fiolfodral mahogny 1800-tal

Fiolfodral mahogny 1800-tal
Fiolfodral mahogny 1800-tal
Fiolfodral mahogny 1800-tal
Fiolfodral mahogny 1800-tal
Fiolfodral mahogny 1800-tal
Fiolfodral mahogny 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIOLFODRAL, 1800-talets slut, sannolikt England, mahogny, inredning för fiol, stråke samt tillbehör

Slitage, saknar bärhandtag, nyckel medföljer ej

415670

2016-10-26