Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER GUSTAF FLODING (1731-1791): Porträtt av Alexandre Roslin, etsning, originalram, 32x23 cm
Beskuren, ram med skada, lagning
415677
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här