Per Gustav Floding etsning

Per Gustav Floding etsning
Per Gustav Floding etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUSTAF FLODING (1731-1791): Porträtt av Alexandre Roslin, etsning, originalram, 32x23 cm

Beskuren, ram med skada, lagning

415677

2016-10-27