Ljuslampetter och vas Pierre Forsell
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 2 st, samt vas, Skultuna, ljuslampetter i form av pendel och lod, cylinderformad vas, signerade Pierre Forsell, ljuslapetter höjd ca 48, vas höjd ca 23 cm
Smärre slitage
415683
2016-10-26