Ljuslampetter och vas Pierre Forsell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 2 st, samt vas, Skultuna, ljuslampetter i form av pendel och lod, cylinderformad vas, signerade Pierre Forsell, ljuslapetter höjd ca 48, vas höjd ca 23 cm

Smärre slitage

415683

2016-10-26