Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WERNER PFEIFFER, (f.1946): "Con Edison IV", signerad, färglitografi/ blandteknik, AP, mått ca 54x51cm
Zustandsbeschreibung
415687
2016-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner