Werner Pfeiffer färglitografi/ blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

WERNER PFEIFFER, (f.1946): "Con Edison IV", signerad, färglitografi/ blandteknik, AP, mått ca 54x51cm

Zustandsbeschreibung

415687

2016-10-27