Erland Cullberg
2016-10-28
415689
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Stilleben, signerad och daterad E Cullberg 1984, olja på pannå, ca 80x64 cm
Smärre färgbortfall