Möller Armatur golvlampa
Valmis
2016-10-26
415697
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MÖLLER ARMATUR, golvlampa, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med dekor av läderband, skärm i svart textil, höjd ca 141 cm
Smärre slitage