Möller Armatur golvlampa

Möller Armatur golvlampa
Möller Armatur golvlampa
Möller Armatur golvlampa
Möller Armatur golvlampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖLLER ARMATUR, golvlampa, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med dekor av läderband, skärm i svart textil, höjd ca 141 cm

Smärre slitage

415697

2016-10-26