Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, sideboard, Nordiska Kompaniet 1960-tal, Triva-serien, mahogny, fyra lådor i sargen, undertill med hyllplan, mässingsbeslag, höjd ca 85, 124 x 50 cm.
delvis blekt skiva , bruksslitage
415698
2016-10-29