Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, sideboard, Nordiska Kompaniet 1960-tal, Triva-serien, mahogny, fyra lådor i sargen, undertill med hyllplan, mässingsbeslag, höjd ca 85, 124 x 50 cm.

delvis blekt skiva , bruksslitage

415698

2016-10-29