Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): Naturstudie: Älgfamilj och vinterhare, otydligt signerad Harald Wiberg, akvarell, 21x32 cm
415712
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här