Harald Wiberg tuschlavyr

Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Naturstudie: Älgfamilj och vinterhare, otydligt signerad Harald Wiberg, akvarell, 21x32 cm

415712

2016-10-27