Knut Janson Stockholm Djurgården

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): "Disig decemberdag - Djurgården", signerad Knut Jansson, olja på duk, ca 19x27 cm

415713

2016-10-27