Per Sundberg oljemålning

Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER SUNDBERG (1887-1968):Vinterbäck, signerad och daterad P. Sundberg, olja på duk, ca 28x38 cm

415717

2016-10-27