Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, lindomearbete, 1800-tal, bestående av: 2 karmstolar, 4 stolar, soffa, soffans längd 171 cm

Slitage, mindre skador, klädsel med skador

415722

2016-10-31