Sören Christian Bjulf oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 48x42 cm

415733

2016-10-27