Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL / PIANOPALL, 1900-talets första häft, vitmålad, klädd i blommigt tyg, sitthöjd ca 52,104 x 33 cm

Smärre slitage

415763

2016-10-27