Kornisch nygustaviansk stil
2016-10-27
415777
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KORNISCH, 1900-talets första hälft, nygustaviansk stil, förgylld, längd ca 200 cm
Lagningar, senare bronserad