Kornisch nygustaviansk stil

Kornisch nygustaviansk stil
Kornisch nygustaviansk stil
Kornisch nygustaviansk stil
Kornisch nygustaviansk stil
Kornisch nygustaviansk stil
Kornisch nygustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KORNISCH, 1900-talets första hälft, nygustaviansk stil, förgylld, längd ca 200 cm

Lagningar, senare bronserad

415777

2016-10-27