Bernhard Oscarsson

Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Motiv från Västkusten, signerad och daterad Oscarsson 1945, olja på duk, 73x60 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

415788

2016-11-20