Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): skiss till kyrkfönster i Svedala kyrka, signerad och daterad Einar Forseth Svedala 1964-65, blandteknik på papper, ca 90x71 cm

415837

2016-10-27