Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), tillskriven: Morgonrodnad, monogramsignerad och daterad GK 38, pastell, ca 50x55 cm
Zustandsbeschreibung
415861
2016-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner