Gottfrid Kallstenius pastell

Gottfrid Kallstenius pastell
Gottfrid Kallstenius pastell
Gottfrid Kallstenius pastell
Gottfrid Kallstenius pastell

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), tillskriven: Morgonrodnad, monogramsignerad och daterad GK 38, pastell, ca 50x55 cm

Zustandsbeschreibung

415861

2016-10-27