Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Skjutbana, signerad och daterad Sven Erixon -23, akvarell, ca 33x29 cm

415862

2016-10-27