Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Blomsteräng, signerad och daterad a tergo Hans Wigert Grundsunda, 1967, olja på duk, ca 73x92 cm

Utsälld: Borås Museum Kulturhuset 1979
Galerie Belle 1978

415875

2016-10-27