Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Höstlig Undanflyckt´´, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 100x68 cm

Utställd: Galerie Belle

415876

2016-10-27