Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

INGA BERG (1912-1995): ´´Köksfönstret Lund´´, signerad och daterad, olja på duk, ca 65x46 cm

415877

2016-10-27