Rolf Sinnemark Rörstrand

Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand
Rolf Sinnemark Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF SINNEMARK, fat, keramik, Rörstrand, 1980-tal, 86/150, glaserad i grått samt ljusgrått, botten märkt RS., längd ca 44 cm

Smärre slitage

415888

2016-10-27