Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1930-tal): Räv i landskap, olja på pannå, otydlig monogramsignering, ca 29x39 cm
415889
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här