Oljemålning oljemålning

Oljemålning oljemålning
Oljemålning oljemålning
Oljemålning oljemålning
Oljemålning oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1930-tal): Räv i landskap, olja på pannå, otydlig monogramsignering, ca 29x39 cm

415889

2016-10-27