Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanér i valnöt samt dekorativa beslag i mässing, höjd ca 103 samt 91 x 43 cm.

Smärre slitage, nyckel saknas.

415891

2016-10-27