Bröllopskimono Japan
Vollendet
2016-11-01
415892
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BRÖLLOPSKIMONO, Japan, 1900-talets andra hälft, rikt broderad med tranor och pinjeträd
Smärre slitage