Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÖLLOPSKIMONO, Japan, 1900-talets andra hälft, rikt broderad med tranor och pinjeträd
Smärre slitage
415892
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här