Skrivbyrå valnöt Louis XV stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 70x38 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall

415926

2016-10-27