Skrivbyrå valnöt Louis XV stil
2016-10-27
415926
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 70x38 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbortfall