Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJA, Sverige, 1900-tal, med blodränna, graverad dekor, förgylld mässing, stämplad med militär ekiperings aktiebolag, längd ca 100 cm
415934
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här