Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, Sverige, 1900-tal, med blodränna, graverad dekor, förgylld mässing, stämplad med militär ekiperings aktiebolag, längd ca 100 cm

415934

2016-10-28