Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7dlr., björk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: bord, stolar 6 st modell Axet, 2 iläggsskivor, skuren dekor av bl a fleuroner, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd 48, stolarnas sitthöjd 45 cm
Lagningar, slitage
415938
2016-10-28