Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7dlr., björk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: bord, stolar 6 st modell Axet, 2 iläggsskivor, skuren dekor av bl a fleuroner, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd 48, stolarnas sitthöjd 45 cm

Lagningar, slitage

415938

2016-10-28