Folke Janson

Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson
Folke Janson

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FOLKE JANSON, soffa, "Tellus", S M Wincrantz Möbelindustri AB 1950-tal, ben med avslutande metallknoppar, längd ca 164 cm

Slitage, torkad stoppning

415942

2016-10-28