K-G Nilsson

K-G Nilsson
K-G Nilsson
K-G Nilsson
K-G Nilsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSSON, (född 1942): "Huset", signerad och daterad, K G Nilsson 1976, gouache, ca 10,5x10,5 cm

415952

2016-10-28