Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
K-G NILSSON, (född 1942): "Huset", signerad och daterad, K G Nilsson 1976, gouache, ca 10,5x10,5 cm
415952
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här