Armlänstol 1800-tal

Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal
Armlänstol 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMLÄNSTOL, 1800-talets slut, barockstil, ek, träskuren dekor, klädsel i kretongtyg, dekorspik, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

415953

2016-10-28