Tvättkommod

Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod
Tvättkommod

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TVÄTTKOMMOD, 1900-talets början, empirestil, med vattentank, mahognyfanér, dekorornament i brons, inredning med bl a stenskiva och spegelglas, höjd ca 147, 65x41 cm

Slitage, mindre skador

415971

2016-10-28