Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): 4 Barres Rouges
Färgetsning, 1972, signerad och numrerad Tapies 38/75. Editerad av Maeght, Paris. ca 90 x 63 cm, bildmått ca 57x30 cm
LITTERATUR: Galfetti 326

Gulnader

415987

2016-10-28