Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "The Schet lamd Rauens", signerad och daterad atergo Nyborg , 2011, olja på duk, ca 90x70 cm
Zustandsbeschreibung
416002
2016-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner