René Louis Chrétien olja på pannå

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RENÉ LOUIS CHRÉTIEN (Frankrike, 1867-1942): Stilleben, signerad R. Chrétien, olja på pannå, 23x33 cm

416052

2016-10-28