Anita Franzén fisk i glasfusingteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA FRANZÉN (1900-tal): Fisk, monogramsignerad, glasfusing, sockel i betong, monteringar i metall, totalhöjd ca 27,5 cm

416053

2016-10-28