Johan Scott diptyk

Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad JScott -88, olja, uppfodrad på duk, ca 53x89 cm
Proveniens:
Galleri Olsson, Sturegatan, Stockholm

416054

2016-10-29