Bordslampa Heron
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, "Heron", formgiven av Isao Hosoe för Luxo, 2000-tal, blålackerad, maxhöjd ca 66 cm, BOFA, bordslampa, 1970-tal, pressglas, sockel i gulmetall, höjd ca 19 cm
Den blå armaturen med ytskador
416060
2016-10-28