Bordslampa Heron

Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, "Heron", formgiven av Isao Hosoe för Luxo, 2000-tal, blålackerad, maxhöjd ca 66 cm, BOFA, bordslampa, 1970-tal, pressglas, sockel i gulmetall, höjd ca 19 cm

Den blå armaturen med ytskador

416060

2016-10-28