Channa Bankier

Channa Bankier
Channa Bankier
Channa Bankier
Channa Bankier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHANNA BANKIER (född 1947): Självporträtt, signerad och daterad Channa Bankier 11, olja på duk, 58x58 cm

Krackeleringar

416063

2016-10-29