Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHANNA BANKIER (född 1947): Självporträtt, signerad och daterad Channa Bankier 11, olja på duk, 58x58 cm
Krackeleringar
416063
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här