Fåtölj Harry Bertoia

Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia
Fåtölj Harry Bertoia

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtölj, 1950-tal, vitlackerad stomme, blå klädsel, sitthöjd 40, höjd 75 cm

Stommen delvis påbättrad, bruksslitage, smärre torkad stoppning

416065

2016-10-28