Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtölj, 1950-tal, vitlackerad stomme, blå klädsel, sitthöjd 40, höjd 75 cm
Stommen delvis påbättrad, bruksslitage, smärre torkad stoppning
416065
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här