Fåtölj Bertoia

Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia
Fåtölj Bertoia

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtölj, USA, 1950-tal, vitlackerad stomme, röd klädsel, sitthöjd 40, höjd 75 cm

Stommen delvis påbättrad, bruksslitage, smärre torkad stoppning

416066

2016-10-28